Kontakt

Jesteś zainteresowany naszymi produktami stomatologicznymi? Potrzebujesz doradztwa lub więcej informacji? Skontaktuj się z nami – na pewno pomożemy!

 

mapa_nowa-01

Dział Handlowy

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Mariusz Niczyporuk
e-mail: mariusz.niczyporuk@arkonadent.com
Kierownik makroregionu (kujawsko-pomorskie, łódzkie)
Marek Śliwkiewicz
tel. kom. +48 692 408 374
marek.sliwkiewicz@arkonadent.com
Regionalny Koordynator Sprzedaży (lubuskie, dolnośląskie)
Karolina Huras
tel. kom. +48 887 883 011
karolina.huras@arkonadent.com
Regionalny Koordynator Sprzedaży (opolskie, śląskie)
Anna Kania
tel. kom. +48 887 883 002
anna.kania@arkonadent.com
Regionalny Koordynator Sprzedaży (lubelskie, świętokrzyskie, Radom)
Karol Sybirski
tel. kom. +48 692 408 372
k.sybirski@arkonadent.com
Regionalny Koordynator Sprzedaży (pomorskie, zachodniopomorskie)
Sylwia Łukawska
tel. kom. +48 887 883 009
sylwia.lukawska@arkonadent.com
Regionalny Koordynator Sprzedaży (wielkopolskie)
Monika Wdowczyk
tel. kom. +48 887 883 008
monika.wdowczyk@arkonadent.com
Regionalny Koordynator Sprzedaży (warmińsko-mazurskie, podlaskie)
Michał Łapanowski
tel. kom. +48 887 883 005
michal.lapanowski@arkonadent.com
Export wschód tel.kom. +48 696 410 946
export@arkonadent.com
Export euro@arkonadent.com

 

Biuro

 

Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej
Nasutów 99C, 21-025 Niemce
NIP: 946-000-94-96

Biuro
tel. +48 81 470 57 00,
tel. +48 81 470 57 01
tel. kom. +48 664 407 300
tel. kom. +48 696 410 946
tel. kom. +48 664 407 299
biuro@arkonadent.com

Produkcja

Główny Technolog tel. kom. +48 664 407 295
robert.chilczuk@arkonadent.com